Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-09-12

ANDA SPORT – niemiecka rewolucja

Podczas ubiegłorocznych targów EFFTEX wyłoniono producenta rewolucyjnych sygnalizatorów wędkarskich. Produkcja ruszyła, teraz firma szuka dystrybutorów.

Sygnalizator wędkarski ANDA SPORT to pierwsze na świecie urządzenie wędkarskie sterowane za pomocą smartfona, posiadającego oprogramowanie iOS lub Android.

Sygnalizatory wykorzystują technologię Bluetooth i dzięki połączeniu ze smartfonem mamy możliwość sterowania nim z fotela lub nawet prosto z namiotu bez potrzeby podchodzenia do wędek. Aplikacja umożliwia sterowanie czułością, głośnością oraz jasnością diod w sygnalizatorze.

Sygnalizatory ANDA SPORT to pierwsze sygnalizatory, które nie wykorzystują rolki magnetycznej. Są w 100% wodoodporne i jak zapewnia producent mało awaryjne.

Firma otrzymała za ten produkt na ubiegłorocznych targach EFFTEX nagrodę za najlepsze urządzenie w kategorii akcesoriów wędkarskich.

Być może wkrótce firma Anda Sport pojawi się w polskich sklepach wędkarskich i jak nam powiedziała, będzie starała się zrobić to jak najszybciej.

Na targach Efftex, które odbędą się w przyszłym roku w Warszawie, Anda Sport ma zaprezentować coś jeszcze bardziej innowacyjnego. Czekamy!

Strona producenta: www.anda-sport.de

 

Polecane aktualności