Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-01-02

Angletec - Dynamic Lead System – Najbardziej zaawansowanym systemem karpiowym?

Brytyjska marka Angletec słynie z innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają łowienie karpiarzom oraz innym wędkarzom. 

Między innymi takie produkty jak „Kruiser” i „Interceptor” firmy Kordy powstały na bazie wzorów opatentowanych przez Angletec.

Czym tak naprawdę jest Angletec - Dynamic Lead System? Jest to konstrukcja składająca się z kilku elementów, które po połączeniu tworzą bezpieczny zestaw.

 
 
 
Jak to działa zobaczcie sami:
 

 

System pozwala na błyskawiczną zmianę gramatury ciężarka bez potrzeby demontażu zestawu. Ciężarki wykonane w systemie CAD uzyskały doskonałe kształty aerodynamiczne, dzięki temu minimalizuje się możliwość splątania zestawu. Dodatkowo zyskujemy większy zasięg i precyzję podczas rzutu.

 
 
 
Gdy łowimy w zaczepach Angletec - Dynamic Lead System pozwala na bezpieczne wypięcie się ciężarka i tym samym możemy bez żadnego problemu kontynuować hol.
 
 
Do wyboru mamy trzy zestawy w tym pół-sztywny oraz przelotowy.
 
Jeśli jesteście zainteresowani zakupem tego produktu już wkrótce będzie taka możliwość. Sklep internetowy Carptackle.pl wprowadza do swojej oferty Angletec - Dynamic Lead System.
 
 
Czy rozwiązania jakie zastosowano w Dynamic Lead System mogą się okazać bardziej skuteczniejsze niż dotychczas stosowany przez wielu karpiarzy bezpieczny klips. Zagraniczni karpiarze już wiedzą, a My przekonamy się o skuteczności tego zestawu w nadchodzącym sezonie.
 
Więcej szczegółów oraz testy Angletec - Dynamic Lead System zaprezentujemy już niebawem na stronach naszego portalu.
 
Opracował
SM

Polecane aktualności