Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-08-20

Austriacka lekcja precyzji

„Austriacka lekcja precyzji” - to tytuł nowego artykułu, który przygotował Szymon Stasierski. W tekście przeczytacie o tym jak nie poddawać się, póki piłka w grze, a właściwie zestawy w wodzie. 

Każdy z nas ma swoje nawyki, przyzwyczajenia i złote przynęty. Czasem jednak należy je odrzucić i trochę pokombinować. O tego typu lekcji pokory przeczytacie w artykule Szymona.

Jesteście ciekawi całego artykułu Szymona? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu: 

W dobie szybkiego rozwoju technologii złowienie karpia staje się pozornie łatwiejsze niż kilka lat temu. Kolejne gadżety wypełniają nasze torby, zajmując coraz więcej miejsca. Dzięki podwodnym kamerom i najlepszym echosondom wiemy coraz więcej. Tylko pytanie, czy potrafimy tę wiedzę prawidłowo wykorzystać? Coraz częściej ufamy urządzeniom elektronicznym, a coraz mniej sobie samym. A to właśnie dzięki naszym zdolnościom poznawczym jesteśmy w stanie odebrać informacje z otoczenia. Oczywiście nie potępiam w tym momencie użytkowania echosondy lub innych urządzeń elektronicznych, jednak pływając ostatnio przez dłuższy czas i szukając miejscówek na jednej z wymagających austriackich żwirowni, zdałem sobie sprawę, że najbardziej polegać mogę na własnych zmysłach.

 

Polecane aktualności