Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-01-22

Bogusław Stęplewski na Rybomanii

Na zbliżające się wielkim krokami targi wędkarskie Rybomania, przygotowaliśmy wiele niespodzianek, jedna z nich, to możliwość spotkania i rozmowy z Bogusławem Stęplewskim.

Podczas ubiegłorocznej edycji targów Rybomania w Poznaniu, na naszym stoisku mogliście podejrzeć konstrukcję przyponów karpiowych wykonanych przez eksperta w tej dziedzinie, czyli samego Bogusława Stęplewskiego, którego porady cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród setek karpiarzy, odwiedzających nasze stoisko.

Bogusław Stęplewski, ekspert w dziedzinie prezentacji zestawów końcowych, znany jest przede wszystkim z dokładności wykonania i idealnej prezentacji każdego przyponu oraz zestawu. To również nasz stały współpracownik, który w każdym wydaniu czasopisma Świat Karpia dokładnie opisuje Czytelnikom budowę przyponów karpiowych, dzieląc się swoim doświadczeniem i sekretami, które dopracowywał przez lata.

Jeśli chcecie zobaczyć jak poprawnie wykonywać przypony i zestawy końcowe, to podczas tegorocznej Rybomanii w Poznaniu zapraszamy na nasze stoisko.

Galeria

Polecane aktualności