Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-09-10

Chcę zostać testerem!

Kim tak naprawdę jest tester? Czy bycie testerem to jedyna możliwość współpracy z firmami z branży? Czy warto w ogóle być testerem? 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 9/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   

 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu: 

Dynamiczny rozwój branży, pojawienie się wielu nowych graczy zmieniło jednak rolę testerów i zakres ich zadań. Powstało również wiele nowych form współpracy pomiędzy firmami a łowiącymi – sponsored carp angler (w wolnym tłumaczeniu – sponsorowany karpiarz), konsultant sprzętowy, ds. przynęt, członek teamu, członek klubu, współpracownik itp. Osobiście uważam, że tak naprawdę na rynku w obecnych czasach nie ma już klasycznych testerów, a ostatni, jakiego pamiętam po wielu latach zrezygnował z wieloletniej współpracy z jedną z firm. Wracając jednak do tematu, w jaki sposób nawiązać współpracę z firmą karpiową. Wysłać im maila z zapytaniem, napisać list? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ani też schematu aplikowana. Jeśli ktoś liczył na gotowca, to przepraszam za rozczarowanie. Jest natomiast kilka warunków, które musi spełniać osoba chcąca aplikować:
- karpiowanie we krwi z wpojoną zasadą NO KILL 
- znajomość marki i produktów, które oferuje dana firma 
- umiejętność wykonywania poprawnych zdjęć oraz kreatywność
- umiejętność pisania relacji z zasiadek 
- karpiowa wiedza i doświadczenie, wynikające z odbycia licznych zasiadek 
- wysoka kultura osobista oraz uczciwość 
- umiejętność pracy w zespole 
- odnoszone sukcesy w czasie zawodów karpiowych
- mnóstwo wolnego czasu spędzanego nad wodą.

Polecane aktualności