Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-05-11

Damian, Kamil i Tomek – „dłuuugi weekend”

Zapraszamy na relację z majówkowych łowów w wykonaniu Damiana, Kamila i Tomka. Zasiadka z założenia miała być karpiowa, jednak to amury królowały w te dni.

Rewelacyjnie rozpoczął się dla teamowych kolegów dłuuuuuuuuuugi weekend będący dla wszystkich karpiarzy okazją do zapolowania na cyprinusy, ale również na amury.
Damian swoją szanse na spotkanie z dużą rybą rozpoczął na 35 hektarowym zbiorniku zaporowym PZW. Po 3 dobach ostrego nęcenia i kilku dziwnych (pustych) braniach, po znalezieniu strategii, która na haczyk nie będzie przynosiła kolejnego leszcza ( okazy ok 2-3 kg ) w końcu łowi dorodnego 11 kg amura w ostatnią noc zasiadki. Decyzja mogła być tylko jedna - zostaje jeszcze dobę. To posuniecie zaowocowało kolejnym 12 kg azjatą u Damiana i 13 kg u kolegi Marcina. Bez karpi, ale i tak zadowoleni. Szkoda tylko, że kolega „Wilku" nic nie złowił na tej zasiadce.

Rewelacyjną robotę na tym zbiorniku zrobiły kulki Bartka Ratajczaka zrobione specjalnie dla Damiana - Mistrzu chylimy czoła i kulaj to złoto dalej!!!!

Z Kolei Kamil łowi amura na innej wodzie PZW. Ten 5kg amur cieszy bardzo, bo jest i pierwszym Amurem w sezonie jak i pierwsza rybą złowiona tej wiosny.
Wiosno trwaj!!!!!!!!!!!!!!!! CARP ALKO team

Polecane aktualności