Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-10-21

DCC - ostatni dzień rywalizacji i wyniki końcowe!

Pierwsza edycja zawodów karpiowych Dębowa Carp Classic została zakończona. Niesamowite emocje i walka o zwycięstwo dosłownie do ostatnich minut!

O godzinie 8:57 na stanowisku nr 9 następuje branie i po walce z karpiem, który postanowił zaparkować w zaczepie Paweł i Artur skutecznie podbierają rybę o masie 12,05 kg, która dosłownie rzutem na taśmę daje im zwycięstwo w zawodach i awans do Finału PCM 2020! Na drugim miejscu zameldowała się drużyna ze stanowiska nr 19 - Paweł i Patryk, a na trzecim miejscu - wagą tylko dwóch ryb - uplasowali się Paweł i Grzegorz. Big Fish zawodów to bagatela -karp o masie 28,775 kg został złowiony przez Krystiana ze stanowiska nr 5!
Zwycięzcy sekotra sponsorowanego przez Carp Old School - stanowisko nr 8 Piotr i Marek, zwycięzcy sektora Bait Zone - stanowisko nr 29 Tomasz i Damian oraz zwycięzcy sektora Massive Baits, stanowisko nr 18 Artur i Grzegorz! Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę fair play i serdecznie gratulujemy wyników! Gorące podziękowania również dla lokalu Hula Gula za pyszne posiłki (dziękuję również mówią sędziowie - było pysznie) oraz dla wszystkich sponsorów zawodów - firmie FOX INTERNATIONAL, TRAKKER, AQUA PRODUCTS, CYGNET, BAIT ZONE, MASSIVE BAITS MARCIN KULIG, CARP OLD SCHOOL - BARTŁOMIEJ CELNY, ŁOWISK GAJDOWE, SZMARAGDOWY STAW, LAZUROWY STAW, STARORZEKA, Marcin Traczyk M81 za wspaniałe koszulki oraz Federacji Wędkarstwa Karpiowego, a także wielkie dzięki dla Koła PZW Reńska Wieś KOFAMA oraz PZW OKRĘG OPOLE za udostępnienie łowiska! DZIĘKUJEMY


 

 

Galeria

Polecane aktualności