Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-07-10

Deeper Pro Plus = BIG FISH Letniego Spotkania ze Światem Karpia

Wczoraj pisaliśmy o okularach Wiley X Nash Kryptek, które są jedną z nagród dla łowcy największej ryby podczas I Spotkania ze Światem Karpia. Dzisiaj prezentujemy drugą, a jest nią echosonda Deeper Pro Plus.

W swoim opisie producent w następujący sposób prezentuje echosondę:
Bezprzewodowa echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ jest najlepszą echosondą w serii. Wykorzystuje połączenie Wi-Fi, aby przekazać dokładniejsze dane z sonaru do urządzenia mobilnego. Deeper Smart Sonar PRO+ zawiera bardzo dokładny wbudowany odbiornik GPS, który umożliwia urządzenie do tworzenia map batymetrycznych łowiąc z brzegu lub z łodzi. Tyle teorii. Przyjrzyjmy się jej dokładnie.
Jest mała, ma tylko 6,5 cm średnicy. Ale ilość ukrytych w niej możliwości budzi szacunek. To ewidentny przykład na to, że elektronika z najwyższych półek zagościła już w wędkarstwie na stałe. 
Jedną z najważniejszych cech tej echosondy jest możliwość badania dna i zasobu zbiornika z brzegu. Wystarczy dobre wędzisko i nawój odpowiedniej żyłki. Tak, to echosonda, którą rzucamy do wody jak zestawy. W przypadku zerwania nie zatonie. Jeśli zapomnimy o jej włączeniu zrobi to sama po zetknięciu z wodą. To małe urządzenie przekazuje nam dane na brzeg za pomocą wbudowanego Wi-Fi, którego zasięg wynosi do 100 metrów.

Poniżej przypominamy jeszcze naszą ubiegłoroczna prezentację Deeper Smart Sonar Pro +.

Polecane aktualności