Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-05-04

Firma Fox poszukuje Account Managera

Firma Fox International poszukuje pracownika na stanowisko Account Manager, a dokładniej osoby do prowadzenia sprzedaży w zachodniej części Polski. Jesteś zainteresowany? Wyślij list motywacyjny wraz z CV.  

Fox International to prężnie rozwijająca się angielska firma, która zajmuje się tworzeniem oraz dystrybucją bardzo wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego. W jej ofercie można znaleźć wszystko co potrzebne nam nad wodą, od wędzisk po kołowrotki, od pontonów po taczki transportowe, od namiotów po sygnalizatory elektroniczne itd.
Na potrzeby dystrybucji produktów firma poszukuje osoby na stanowisko Account Managera.
Ma być to osoba aktywna, zmotywowana do prowadzenia sprzedaży w zachodniej części Polski, mieszkająca w województwie lubuskim lub w Poznaniu bądź jego okolicach.
Jakie warunki należy spełnić – znać branżę wędkarską, posiadać doświadczenie w sprzedaży, znać język angielski i polski w piśmie oraz mowie, posiadać podejście handlowe.

W zamian firma Fox oferuje dobre warunki zatrudnienia oraz pracę w jedynym z najbardziej innowacyjnych zespołów na szybko rozwijającym się rynku. Jesteś zainteresowany? Wyślij na piśmie list motywacyjny wraz z CV na adres: Fox International Group Ltd, Riyadhstraat 39, 2321 Meer Pani Inge Verhoeven lub e -mail: ingev@foxint.com. Być może ta praca czeka właśnie na Ciebie.

Polecane aktualności