Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-19

Fox Carp Fishing Volume 5 – już dostępny!

Tym razem Fox przygotował dla Was dawkę emocji wędkarskich, jak również wiele cennych porad, które będą pomocne w nowym sezonie. Już jest dostępna najnowsza produkcja filmowa, również w języku polskim.  

Długo wyczekiwany Carp Fishing Edges Volume 5 jest już dostępny! To prawdopodobnie najbardziej ekscytujące i oszałamiające DVD jakie kiedykolwiek powstało. Film przedstawiony przez Ian’a "Chilly" Chillcott rozpoczyna się wielkim otwarciem sezonu nad RK Leisure’s Wraysbury complex, gdzie Tom Maker wraz z Lewis’em Porterem próbują łowić karpie przed podwodną kamerą. Jak zobaczycie sami, wyniki tego okazały się fantastyczne!
Z kolei Lee Mozza Morris przeprowadzi Was przez swoje życie jako syndykat wędkarza. Spojrzymy nieco wstecz na jego ostatni sezon na trudnym łowisku – Frimely Pit 4. Rob Hughes, podwodny ekspert jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania Harry’ego Charringtona między innymi o łowieniu na Chod Riga, by udowodnić swoje teorie.
Sam Chill podróżuje po Rumunii w poszukiwaniu karpi, lecz na początek były spadochroniarz musi przełamać strach przed lataniem bez spadochronu. Łowienie na Domaine de La Ribière we Francji okazało się bardzo owocne, wyniki okazały się warte całego wysiłku. Oczywiście, to nie tylko ciekawy materiał filmowy, ale również ogrom wskazówek, które bez wątpienia będą pomocne dla każdego karpiarza w 2017 roku.
Miłego oglądania, dostępna jest również polska wersja językowa. DVD dostępne za darmo u przedstawicieli Foxa.

Polecane aktualności