Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-01-03

Gala nagród: CYPRINUSY 2013

W tym roku na targach RYBOMANIA kolejny raz zostaną ogłoszeni laureaci jednej z najważniejszych nagród w polskim wędkarstwie karpiowym: CYPRINUS

Organizatorem tego plebiscytu jest Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego.

Laureaci wybierani są głosami samych karpiarzy, w czterech kategoriach:

1. Portal karpiowy
2. Łowisko karpiowe
3. Produkt roku
4. Sklep dla karpiarzy

Propozycje nominacji może składać każdy pod adresem e-mail: pfwk@op.pl w następującej formie:

-w tytule podajemy kategorię

-w treści podajemy, nazwę sklepu, portalu, łowiska,forum karpiowego,klubu karpiowego ( w zależności od kategorii) proponowanego do nominacji.

W kategorii Karpiowy Produkt Roku, produkty będą zgłaszane przez producentów, dystrybutorów lub przedstawicieli.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 lutego 2014r.

Ze wszystkich propozycji w danej kategorii zostaną wyłonione trzy nominacje do Cyprinusa 2013 z największą ilością zgłoszeń.

Głosowanie odbędzie się w piątek i sobotę na Targach Wędkarskich RYBOMANIA, na specjalnych kartach do głosowania dostępnych na wyznaczonych stoiskach.

Na karcie do głosowania w każdej kategorii będzie można oddać głos na jednego kandydata. Karty z oddanymi głosami oraz danymi głosującego wrzucane będą do przygotowanych urn na terenie targów. Z każdej kategorii zostanie wybrany jeden laureat z największą ilością głosów.

Podanie danych (Imię i Nazwisko, numer telefonu oraz miejscowość) jest niezbędne, ponieważ wśród wszystkich głosujących będą losowane nagrody niespodzianki...

Wręczenie statuetek odbędzie się podczas uroczystej Gali na Targach Rybomania 2014, która odbędzie się 23 lutego 2014 roku o godzinie 12:30.

UWAGA! Prócz tego Zarząd Polskiej Fedelaracji Wędkarstwa Karpiowego przyzna Nagrodę Specjalną.
  
Nasz portal przeprowadzi na żywo transmisję z gali rozdania nagród.
 
 
Serdecznie zachęcamy do udziału w tej uroczystości wszystkich karpiarzy - nagrodźmy w ten sposób ludzi, którzy swoim zaangażowaniem na różnych polach wnieśli niekwestionowany wkład w rozwój polskiego wędkarstwa karpiowego.
 
 

 

Polecane aktualności