Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-07-10

II Miting Polskich Drużyn Karpiowych „ Karpiarze – Martynce” Michalice 2014 - podsumowanie...

To chyba jedna z imprez, która łączy a nie dzieli środowisko karpiowe. Wielu jest cichych bohaterów, którzy mimo wielu przeciwności stworzyli coś wyjątkowego. Jednym z nich jest Daniel Kruszyna, który wcielił się w rolę organizatora. Serdecznie zapraszamy na relację z tego wydarzenia przygotowaną przez Daniela Kruszynę....  

Deja Voo???

Tym samym zdjęciem zacząłem relację z imprezy w ubiegłym roku. Michalice i potężne przedsięwzięcie ludzi o wielkich serduchach. Wiele miesięcy organizacji, dopinania szczegółów, które w segmencie "daj Pan za freee" są niesamowicie trudne dało nam wiele doświadczeń, które dzięki "Martynce" zdobyliśmy. Zebraliśmy doskonałą lekcję wszech specjalności i cała ta impreza łącznie z przygotowaniami do niej zapadnie nam w pamięci na całe życie.

Wielu patrząc z daleka zastanawiało się czy dobrze wjechali. Po wielu miesiącach pracy w sieci wreszcie mogliśmy nasycić się plonem naszych działań. Piotrek Herian na miejscu dopiął wszystko na ostatni guzik by dosłownie mówiąc " ZAGRAŁO". Pomoc Wojtka Zająca, który wrócił do zdrowia była również nieoceniona i wspaniale wywiązał się na samej imprezie z funkcjii głównego sędziego.

Obserwowaliśmy z boku jak wielkie wrażenie zrobiła oprawa tego Mitingu. Sami nie kryjąc wzruszeń, bo wreszcie po tak długim czasie przyszła chwila chociaż psychicznego odpoczynku.

Banery wyglądały imponująco. Do dziś rozbrzmiewa mi w uszach westchnienie znajomego informatyka, że nie da się wygenerować takiej jakości pliku na moim sprzęcie. Odpowiedziałem - dla tej imprezy cuda w każdej płaszczyźnie. Wygenerowało się po 8 godzinach :) cały czas pokazując komunikat " PROGRAM PRZESTAŁ DZIAŁAĆ"
heheheheh

Wykonaliśmy kilkadziesiat różnych projektów graficznych na różne okazje. Cieszyły one oko niezmiernie.
Gdy wysypaliśmy to wszystko z kartonów na 4 godziny przed przyjazdem pierwszych ekip stwierdziliśmy zgodnie - TO SIĘ NIE UDA.......... Dziękuję z tego miejsca mojej żonie z dzieciakami, które w czasie gdy udaliśmy się na 4 godzinne rozkładanie numerów stanowisk wspierały Wojtka Zająca w Biurze Zawodów.

Powoli zaczęli zjeżdżać się goście, na zdjęciu pierwsza ekipa ( choć troszkę pozmieniana ), która zapisała się na listę startową i jako pierwsza przybyła na imprezę. Dariusz Malmon i Robert Caban

Paweł Kiermaszek dystrybutor na Polskę produktów firmy NASH rozkłada namiot który każdy mógł wylosować za jedyne 10 zł.

Od tej pory nasza impreza docelowo wędkarska stała się jednym wielkim KARPIOWYM MIASTECZKIEM, które odwiedziło setki osób. Przygotowaliśmy oprócz identyfikatorów dla uczestników, których było 170 dodatkowe ok 80 czystych blankietów, które również nam się skończyły więc można śmiało powiedzieć, że wraz z uczestnikami imprezę odwiedziło ponad 300 osób.

Na resztę relacji zapraszamy na zaprzyjaźniony portal Carppassion.eu gdzie Daniel Kruszyna zamieścił wspaniałą galerię zdjęć oraz podsumował całą imprezę.

Wystarczy, że klikniecie tu: „ Karpiarze – Martynce” Michalice 2014

A tak wygląda podsumowanie tej wspaniałej inicjatywy przez Tomka Spaszewskiego, którą zarejestrował Piotr Kamiński

Opracowanie red. S.M.

Polecane aktualności