Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-06-15

IV Puchar No Limit Team Koblov 2019

W minioną majówkę odbył się IV Puchar No Limit Team. Podobnie jak w ubiegłych latach zawody odbyły się na łowisku Koblov. Imprezę wygrała drużyna w składzie Krzysztof Rychel i Zbigniew Suchodolski. 

W dniach 01-05.05.2019 r. odbył się IV Puchar No Limit Team.  Jak co roku, miejscem zawodów był jakże urokliwy, a zarazem trudny technicznie zbiornik Koblov. Zawody były rozgrywane w formie rzutowej i miały charakter towarzyski. Do rywalizacji przystąpiło 19 drużyn. Punktowane były trzy największe ryby. Dodatkowo nagradzani byli zwycięzcy sektorów A – Delta Baits - NGT, B – Jet Fish, łowca pierwszej ryby oraz Big Fish-a.

IV Puchar No Limit Team zdobyli po emocjonującej walce łowiący na stanowisku nr - Krzysztof Rychel i Zbigniew Suchodolski (Jastrząb Carp Team), a złowione przez nich trzy największe ryby ważyły 58,3 kg, co dało średnią 19,4 kg. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna, która rozkręcała się z każdą kolejną złowioną rybą. Był to Arkadiusz Głogowski i Piotr Tokarski (Carp Team Polska). Ich wynik wyniósł 57,5 kg. Trzecie miejsca przypadło Władysławowi Poznalskiemu, Konradowi Bartkowiakowi oraz Kindze Bartkowiak. Ich łączna waga złowionych ryb wyniosła 56,4kg.
W sektorze A - Delta Baits - NGT wygrała drużyna No Limit Team Lotar Piórecki i Mariusz Chalabowski, natomiast w sektorze B – Jet Fish zwyciężył łowiący na stanowisku nr 15 – Łukasz Gidek i Lucjan Dudała (zdjęcie nr 12,13) Pierwszą rybę złowił Maciej Minta  i otrzymał nagrodę od Fantazy Baits. Big Fish trafił podobnie jak rok temu do Arkadiusza Głogowskiego, który złowił pięknego karpia o wadze 22,3 kg.

Sponsorzy imprezy: NLT.SKLEP.PL, SHIMANO, DELTA BAITS, NGT, JET FISH, 4Success, NG24.PL, FANTAZY BAITS, ALLER AQUA, ŁOWISKO KOBLOV, ŁOWISKO EKO TECH-SZACHTA, ŁOWISKO EL DORADO, NOLIMITTEAM.PL
Patronat medialny:
ŚWIAT KARPIA, KARPMANIA, KARP MAX, KARPIOSTRADA.PL, NLT.SKLEP.PL, NOLIMITTEAM.PL
 

Galeria

Polecane aktualności