Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-07-11

Jezioro Kierskie – Rafał Stasiak

Jezioro Kierskie to zbiornik położony na obrzeżach Poznania. Jest to jezioro polodowcowe, którego głębokość przekracza 30 m. W tym miejscu Rafał Stasiak zaczynał swoją wędkarską przygodę. W aktualnym numerze Świata Karpia przybliża nam to miejsce. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Tak się akurat składa, że 13 kwietnia mam urodziny – tego roku był to akurat piątek. W sumie to nie moja wina. W to „pechowe” popołudnie postanowiłem na chwilę chociaż urwać się nad wodę. Choć dwie, trzy godzinki… Wybór padł na jezioro Kierskie (duże, bo jest też i małe).

Nad wodą byłem chwilę po szesnastej. Znam ten zbiornik nieźle – całe dzieciństwo, każdy ciepły dzień, spędzaliśmy z kolegami tutaj wolne chwile. Łowiliśmy wtedy (połowa lat osiemdziesiątych) jeszcze na bambusowych wędkach. Jeśli ktoś posiadał bogatego wujka, miał tego „luksusowego” Rex-a, reszta - plastykowe Spinningi.

Polecane aktualności