Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-01-09

Już jest lista wystawców targów Rybomania 2014!

Największe targi wędkarskie w Polsce – to właściwe określenie wydarzenia, które będzie miało miejsce w Poznaniu,  w dniach 22-23 lutego 2014

Prawie 150 firm, 11 000 m2 ekspozycji, gwiazdy wędkarstwa z całej Europy oraz pokazy w wypełnionym rybami akwarium pojemności 23 000 litrów!

To wszystko czeka na Nas wędkarzy. Dla niecierpliwych prezentujemy tegorocznych wystawców

Firmy jakie pojawią się na targach przedstawią produkty prawie 600 różnych producentów. Nie zabraknie wśród nich największych firm światowych w zakresie Spinningu, wędkarstwa Karpiowego, a także spławikowego i morskiego.
Nie zabraknie również produktów dedykowanych sumiarzom jak i  producentów odzieży, łodzi i echosond, a także rękodzielników.
 
W ekskluzywnej Strefie Łowisk będziecie mogli poznać wspaniałe miejsca swoich przyszłych wędkarskich eskapad na naprawdę ogromne ryby! To będzie cały wędkarski rynek zamknięty w dwóch potężnych halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Pokazy na gigantycznym akwarium poprowadzą wspaniali wędkarze, którzy zdradzą tajniki sztuki spinningu. Zaprezentują nowe przynęty i pokażą jak należy je prowadzić by sprowokować najbardziej uparte ryby do ataku. Nie zabraknie także debat merytorycznych i paneli dyskusyjnych z udziałem gwiazd.
 
To będzie spektakularne wydarzenie!  My tam będziemy a czy może Was na nim zabraknąć?
 
 
 
 

 

Polecane aktualności