Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-01-13

"Karpiarze Martynce" czyli II Miting Karpiowy

Jak już informowaliśmy na stronach portalu na początku lipca rusza impreza, która swoim przesłaniem otwiera Nasze serca.

Oczywiście mówimy o II Mitingu Polskich Drużyn Karpiowych - "Karpiarze Martynce". Impreza ta odbędzie się w dniach od 3 do 6 lipca 2014 roku na zbiorniku Michalice.

Jest to już drugie takie spotkanie, które łączy wszystkich sympatyków karpiowania  - zarówno samych wędkujących jak i firmy związane z branżą wędkarską.

Można powiedzieć, że dzięki Wam ta impreza ma sens. Co jakiś czas do projektu "Karpiarze Martynce"  dołączają nowe firmy, które fundują na ten szlachetny cel swoje produkty. Chciałbym serdecznie powitać następnych darczyńców firmy Frog, Baitboat.pl oraz Tryton, które przekażą do licytacji nagrody w postaci łódek zanętowych o wartości rynkowej około 3000 zł każda.

Licytacja zostanie zakończona podczas zakończenia tej imprezy.

Przypomnijmy, że głównym celem tego wydarzenia jest pomoc dla Martynki Spaszewskiej, która urodziła się z przykrą chorobą jaką jest rozszczep kręgosłupa (przepuklina oponowo-rdzeniowa) i wodogłowie. Zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na rehabilitację tak potrzebną Martynce aby mogła jak najszybciej wrócić do zdrowia.

Jeśli nie możesz tam być osobiście to też możesz pomóc. Wystarczy, że w zeznaniu rocznym przekażesz 1% swojego podatku na rzecz Martynki.

Wszelkie szczegóły dotyczące 1% znajdziecie tu

W imieniu Martynki jeszcze raz dziękujemy.

 

 

Polecane aktualności