Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2016-03-18

"Karpie po góralsku" - produkcja kulek domowym sposobem

Jest to tytuł najnowszego, pełnometrażowego filmu dostępnego wraz z czasopismem Świat Karpia już od 8 kwietnia w salonikach prasowych oraz najlepszych sklepach wędkarskich w całej Polsce oraz e-sklepie znajdującym się na naszym portalu.

Do realizacji tego filmu zachęcił nas trend ku samodzielnym wyrobom kulek proteinowych, który z sezonu na sezon pogłębia się coraz bardziej, co widać po licznych publikacjach pojawiających się w mediach społecznościowych naszych kolegów. Postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzebom osób, które chcą samemu robić kulki w domowym zaciszu lub już się tym zajmują, a chcą jeszcze bardziej udoskonalić swoje przepisy. Nie ma nic przyjemniejszego niż samodzielne przed zasiadkowe przygotowania od A do Z i duma po wyprawie zakończonej sukcesem. W tej chwili specjalnie dla Was kończymy montaż filmu, który nie jest sponsorowany, wszystko po to aby trafić do Waszych wyobraźni, abyście jej efektami podzieli się z innymi za pośrednictwem naszego portalu publikując własne przepisy.Swoją niecodzienną wiedzą dotyczącą wszystkich dostępnych komponentów do wyrobu kulek proteinowych podzieli się z Wami Dawid Starzyk. Szczegółowo omawiając wszystkie kwestie związane z późniejszą pracą konkretnych składników w miksie podczas wyrobu oraz ostatecznie kulek na dnie zbiornika. Dawid od początku swojej przygody z wędkarstwem karpiowym używa tylko własnoręcznie zrobionych kulek. Jest również współzałożycielem Podhalańskiej Grupy Karpiowej, której historie i obecne poczynania poznacie wchodzą na profil FB - TUTAJ. Film ten to obowiązkowa pozycja w filmowej bibliotece każdego karpiarza!

Już teraz zachęcamy Was do zamawiania prenumeraty, ponieważ wtedy jako pierwsi, bo już 6 kwietnia będziecie mogli obejrzeć film z Dawidem oraz przeczytać najświeższe wydanie kwartalnika Świat Karpia, który będzie miał aż 152 strony... ale o tym później.

Polecane aktualności