Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-07-14

„Karpiowa rodzina"- artykuł Mateusza Wyzuja

Tyle się dzieje w świecie karpiowym, ciągle powstają nowe firmy, oferty, promocje. Co weekend odbywają się na różnych wodach zawody karpiowe. Cała ta branża pędzi z zawrotną prędkością do przodu. Są jednak sprawy, o których nikt głośno nie mówi, choć większość o nich wie. Postanowiłem pisać o takich problemach, pokazać trochę prawdy, jak w praktyce wygląda to nasze hobby, jak w tej „karpiowej rodzinie” - przez wielu tak określanej - jest tylko pozornie bajecznie, spokojnie i miło.

Obserwuję od dawna bardzo niepokojące zachowania wielu osób w mediach społecznościowych. Tych osób jest całe mnóstwo. Zamiast pomagać, plują jadem, w ten sposób pokazują swoją wyższość, która w 99% jest tylko ich wyobrażeniem. Podam taki przykład, który nieraz już był poruszany, ale niektórzy tylko czekają na taką wpadkę, aby znowu się w sieci wychylić, pokazać, ale nie w pozytywny sposób, tylko w najgorszy z możliwych. (...)

Jesteście ciekawi całego artykułu Mateusza? Zapraszamy do najnowszego numeru magazynu Świat Karpia 4/2017, który od dzisiaj jest dostępny w sklepach. Kupicie go również w naszym e-sklepie ---> TUTAJ <---

 

Polecane aktualności