Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-04-02

Karpiowo - amurowy start

Przemek Bartkowiak przesłał do nas relację wraz z kilkoma zdjęciami z inauguracji nowego sezonu, podczas której przechytrzył 7 ryb w tym karpie i amury. 

Relacja Przemka:
Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień wyjazdu na ryby w 2019 roku. Pierwszą weekendową zasiadkę spędziłem na kameralnym Łowisku Stroszki w miejscowości Nekla. Podczas tego wyjazdu nie nastawiałem się na nic wielkiego, miałem nadzieję, że chociaż raz będę miał kontakt z rybą. Okazało się jednak, że była to jedna z moich lepszych zasiadek (jeśli chodzi o ilość złowionych ryb). W trakcie tego weekendu udało mi się przechytrzyć 7 rybek w przedziale wagowym od 4,20 kg do 10 kg. Nie są to ryby kategorii ciężkiej, ale biorąc pod uwagę, że jest początek wiosny to uważam, że to i tak dobry wynik. Większość została złapana na bałwanka 10mm pop up Arctic Krill Carp Gravity + 14mm kulki testowej Invader. Sporym zaskoczeniem i radością była obecność amurów na mojej macie, już dawno ich tam nie widziałem.

Podsumowując czekam na więcej takich wypadów w tym roku. Teraz będę celował w większe zbiorniku i wyczekiwał brania konia.

Galeria

Polecane aktualności