Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-07-08

Letnie karpie z platformy

Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na „wakacje z wędką" zapraszamy do lektury artykułu Mariusza Niedźwieckiego i Arka Cichosza, którzy postanowili przetestować nowy kierunek karpiowy! Wszystko okraszone magicznymi zdjęciami Arka Cichosza przeniosą Was do zupełnie nowej, nieznanej krainy!  

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   

 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:

Rozwój karpiowania i popularność łowienia z wywózki sprawił, iż na rynku mamy przeogromną ofertę wszelkiego rodzaju pontonów, katamaranów i ostatnio pneumatycznych platform do łowienia z wody! To właśnie te ostatnie zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby karpiarzy, szukających okazów na wielkich zaporówkach, ogromnych jeziorach polodowcowych i innych zbiornikach, gdzie nie wszystkie miejsca dostępne są z brzegu. Dodatkowo na takiego typu łowiskach ryby wykazują skłonność do migracji i podążanie za nimi jest wręcz koniecznością, by odnieść sukces. Mobilność, możliwość połowu praktycznie z dowolnego miejsca, dotarcie do miejscówek niedostępnych z brzegu - to wszystko daje nam platforma pneumatyczna!

Polecane aktualności