Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-04-24

List do K. Mistrzostwa dla juniorów

Zapraszamy do lektury kolejnego tekstu z cyklu Listy do k., którego autorem jest Krystian Grochowski. W tym numerze tematem są Mistrzostwa Polski Juniorów. Jak się do nich zgłosić, jak przygotować. Zachęcamy do lektury, ten list jest do WAS. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Krystian? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:

Coraz więcej czytasz w Internecie na temat zawodów. Chciałbyś wystartować, ale z racji małego doświadczenia obawiasz się falstartu i kompromitacji wśród innych? Wraz z ekipą Easyfishing.pl organizuję zawody karpiowe dla młodych adeptów sztuki karpiowej, dlatego postanowiłem do Ciebie napisać. 

Zacznijmy od wody - Jezioro Wygonin, bo to na nim organizujemy Mistrzostwa Polski Juniorów. Wodzie, która jednych inspiruje, innych zaś przeraża. Każdy karpiarz wcześniej, czy później odnajdzie w sobie chęć samorealizacji w kolejnych podbojach na wędkarskiej mapie świata i żadnej wody nie będzie się bał. Być może nie byłeś nad Wygoninem, nigdy nie łowiłeś również na zbiorniku powyżej 30 hektarów, gdzie głębokość była większa niż 15 m, ale nie martw się tym, bo to nie jest istotne. 

Polecane aktualności