Aktualność
Lista Finalistów MPwWK - PCM 2014
Już 3 września rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym organizowane przez Polską Federację Wędkarstwa Karpiowego.
Świat Karpia jest wyłącznym patronem medialnym tych zawodów, będziemy relacjonować Wam na bieżąco ich przebieg. Publikujemy teraz oficjalną listę startową oraz mapkę stanowisk.
1. Łukasz Pawlik + Szczepan Pawlik "MPwWK-PCM 2013"
2. Jerzy Karaban + Krzysztof Charmuszko "MPwWK-PCM 2013"
3. Jerzy Ryncarz + Mirosław Hankus "MPwWK-PCM 2013"
4. Marcin Wrzeszcz + Tadeusz Biegalski "Jesienne Żerowanie z Prologic"
5. Marcin Woźnicki + Szymon Smaga "KK WZZ Sierpień 80"
6. Tomasz Goryński + Paweł Henkel "Puchar Jeziora Lgiń Duży"
7. Tomasz Mizgajski + Radosław Badach "PFWK Lisewo Kościelne"
8. Dawid Ziółkowski + Dariusz Mądrala "Puchar Zagłębia Dabrowskiego"
9. Sebastian Mitas + Mateusz Pańta "Puchar Zagłębia Dąbrowskiego"
10. Bogdan Biskupek + Fabian Morawski "Puchar Zagłębia Dąbrowskiego"
11. Roman Truty + Marcin Podwika "Majówka na Dębowej"
12. Andrzej Walczak + Michał Piotrowicz "Majówka na Dębowej"
13. Mirosław Marczak + Rafał Marczak "Majówka na Dębowej"
14. Stanisław Polijański + Marian Sikora "Karpiarze Martynce Michalice 2014"
15. Marek Dzióbek + Dariusz Dzióbek III Kaliski Piknik Karpiowy "Szałe 2014"
16. Zbigniew Siejk + Mariusz Ryżak Super Puchar "Jet Fish"
17. Jarosław Płochocki + Maciej Rejenciak Super Puchar "Jet Fish"
18. Bartłomiej Trocer + Paweł Strzelczyk II Meeting Karpiowy "Przytoczna 2014"
19. Marek Hildebrant + Jan Komarnicki II Meeting Karpiowy "Przytoczna 2014"
20. Daniel Deska + Łukasz Woźniak Rozpoczęcie sezonu na "Carpshop Lakes"
21. Tomasz Danielak + Andrzej Lis Big Fish "Carpshop Lakes"
22. Marcin Malarz + Judyta Malarz Carp Show & Carpshop Cup 2014
23. Filip Kamiński + Zbigniew Springer Carp Show & Carpshop Cup 2014
24. Aleksander Burian + Tomasz Worbs I Puchar Dobrzeńskiego Klubu Karpiowego
25. Krzysztof Sapor + Andrzej Krawczyk Puchar Carp World "Gajdowe 2014"
26. Zbigniew Romanowski + Damian Marsetz Puchar Prezydenta "Lecha Wałęsy"
27. Artur Przejczowski + Paweł Siewiorek IV Meeting "With a Carp" Zdzieszowice
28. Tomasz Rutniewski + Andrzej Musialik IV Meeting "With a Carp" Zdzieszowice
29. Mariusz Klimasiński + Wiktor Siwiec IV Meeting "With a Carp" Zdzieszowice
30. Tomasz Szurym + Zbigniew Moreń Manewry Klubów Karpiowych - "Prolog"
31. Tomasz Szczepaniak + Mirosław SzczepaniakVI Myśliborskie Dni Karpiowe
32. Adam Zawistowski + Damian Gerc Rozpoczęcie Sezonu z PFWK
33. Maciej Ważydrąg + Daniel Hoffa VIII Meeting "Carp Team Luboń"
34. Dominik Kowalski + Michał Glanowski Polish Carp Tournament
35. Bogdan Górecki + Filip Sadowski I Karpiowy Puchar Ziemi Koneckiej
36. Tomasz Kocjan + Rafał Pięta Integracja Karp-Oleśnica "Boguszyce 2014"
37. Mateusz Witkowski + Marcin Witkowski IV Cypriniada Łowiska Środlesie 2
38. Ryszard Zajdel + Szymon Suwiczak "Jeżewskie Karpiowanie 2014"
39. Franciszek Zaremba + Henryk Wachowski "Jeżewskie Karpiowanie 2014"
40. Daniel Buczek + Jacek Pudełko "XVII Zdzieszowickie Dni Karpiowe"