Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-30

Majówka trwa – konkurs

Śledzimy i widzimy, że ten długi weekend kwietniowo-majowy spędzacie nad wodą. W sumie nie ma co się dziwić, choć pogoda nie sprzyja... warto odświeżyć umysł nad wodą i spróbować złowić piękne okazy.  

Podczas majówki z pewnością wykonacie setki zdjęć czy to z rybami, śmiesznymi sytuacjami znad wody lub przyrody. Po powrocie większość będzie zalegała w telefonie, a może warto z tego zrobić użytek i wziąć udział w konkursie? :)

Zasady są proste, a do wygrania nagroda o wartości 180 zł składająca się przynęt oraz akcesoriów renomowanych firm, a także nagroda specjalna dla osoby, która... zobaczcie poniżej.

Zasady konkursu:
1. Należy opublikować wykonane przez siebie zdjęcie pod tym postem na facebooku – im ciekawsze, fajniejsze, śmieszniejsze – tym masz większą szansę na zgarnięcie nagrody o wartości 180 zł.
2. Osoba, która opublikuje najlepsze zdjęcie – na którym znajdzie się nasze czasopismo Świat Karpia – otrzyma nagrodę specjalną :)

Wygrywają dwie osoby, których zdjęcia spodobają się nam najbardziej. Konkurs trwa do 3 maja. Wyniki w czwartek 4 maja!

Przykładowe fotografie zaczerpnięte z facebooka - Szymon Stasierski, Mateusz Wasik, Marcin Liberadzki, Marcin Burek, Łukasz Lechowski, Dominik Sarul, Artur Popiński, Karol Olejnik.

Polecane aktualności