Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-05-30

Mariusz Niedźwiecki i Przemysław Pająk dołączyli do Fox Team Polska

Gratulacje dla dwóch naszych autorów w osobach Mariusza Niedźwieckiego i Przemka Pająka, którzy w ostatnich dniach dołączyli do polskiej drużyny Foxa.  


W minionych dniach na oficjalnym profilu marki Fox International pojawiała się informacja o rozpoczęciu współpracy z Mariuszem Niedźwieckim oraz Przemkiem Pająkiem. Poniżej prezentujemy treść tych informacji, zaś Wam Panowie życzy wielu wędkarskich sukcesów.

Mariusz Niedźwiecki: 

Do naszego zespołu dołączył Mariusz Niedźwiecki. Z pewnością większość z Was zna Mariusza. Nasz nowy członek zespołu może się pochwalić pięknymi okazami z Polski i z zagranicy, jak i również tytułem Mistrza Polski PCM! Mariusz uwielbia łowić na dzikich zbiornikach, gdzie ma szanse złowić niezwykłe okazy, które jeszcze nigdy nie były na haku. Mamy nadzieję, że już wkrótce dostaniemy Catch Report od Mariusza. Życzymy Ci owocnej współpracy i wielu pięknych karpi na macie!

Przemek Pająk:
Do zespołu FoxIntPl dołączył zapalony karpiarz i miłośnik Fox Przemek Pająk! Przemek lubi długie wyprawy nad wodę, podczas których jest w stanie rozpracować wodę i złowić piękne okazy karpi. Z pewnością mogliście zobaczyć jego okazy na kanale CarpTravel. Nasz nowy tester szykuje się na kolejna długą zasiadkę, już nie możemy się doczekać na wieści z nad wody!
Życzymy Ci udanej współpracy i wielkich karpi na macie! 


 

Polecane aktualności