Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-05-21

Missisipi - woda dla konesera

Już kilka razy wspominaliśmy o nowym łowisku na karpiowej mapie Polski. Jest nim Missisipi. Zbiornik, który wiosną tego roku odwiedził Przemek Pająk stał się tematem jego ostatniego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Przemek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 5/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:

Woda położona z dala od zabudowań, otoczona pięknym, zwartym lasem, urozmaicona linia brzegowa z ogromną ilością powalonych drzew w czystej nieskażonej wodzie. Ciszę i spokój przerywają tylko odgłosy ptaków i zwierząt, zamieszkujących to malownicze miejsce.

Tutaj nie ma ponumerowanych stanowisk, nie ma tłoku, nie ma policzonych ryb w wodzie… Odkrywam nieodkryte, jestem tam, gdzie zaczyna się i kończy moja prawdziwa karpiowa pasja! Na mapie polskich wód karpiowych z roku na rok przybywa miejsc, gdzie możemy oddać się naszej pasji. Co pewien czas słychać doniesienia o otwarciu nowego łowiska, modernizacji i udoskonalaniu tych już istniejących.

Polecane aktualności