Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-09-03

Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 – poznajmy zwycięzców

W niedzielę 1 września zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbyły się na łowisku Wygonin, a zorganizowane zostały przez Easy Fishing. 

Relacja organizatorów:

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy mega imprezę, Mistrzostwa Polski Juniorów 2019, jednocześnie eliminacje do European Carp Championship for Juniors  2020! Impreza przebiegła w mega atmosferze. Możemy być spokojni o przyszłość - mamy super młodzież! Dziękuję wszystkim zawodnikom za przybycie, udział i walkę! Dziękuję wszystkim sponsorom za wsparcie, każdy z was dołożył cegiełkę do tego by impreza się udała!

Inwestycja w młodzież jest bezcenna! 
Gratuluję zwycięskiej drużynie w składzie Michał Abramczyk  i Jakub Pisula, która zgarnęła tytuł Mistrza Polski Juniorów, spotkamy się też z nimi na Katlov w roku 2020 oraz zawodnicy Ci otrzymali wstęp PCM 2020! Serdeczne gratulacje dla chłopaków, którzy zajęli 2 i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej: Michał Wójcik i Piotr Rogala oraz Jakub Sikora i Bartek Gajda.

Również wielkie gratulacje dla zwycięzców w sektorach:

Sektor Genlog Premium Brand - Dawid Justa, Szymon Laskowski

Sektor Stalomax - Kuba Jeka oraz Jan Karbowski

Sektor: Profess-fishing - Jan Szkudlarek, Albert Szota, Kacper Folta.


Dziękuję sponsorom za przybycie z ramienia BaitZone Polska - Michał Felcyn. Z ramienia firmy Trakker Team Polska - Tomasz Mulka oraz z ramienia firmy Parker Silniki Mercury - Dystrybutor Polska - Andrzej Kaleciński.
 Mam Nadzieje, do zobaczenia za rok!

 

Galeria

Polecane aktualności