Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-06-08

Motywacja do działania - Przemysław Pająk

Wiosenne wyjazdy nad wodę to długo wyczekiwany moment. Liczymy na to, że uda nam się złowić piękne, duże ryby, ale najważniejsze jest być nad wodą i oddawać się swojej pasji. A co jeśli nie uda nam się mimo wielu starań nic złowić? Jak traktujemy niepowodzenia?  

Jesteście ciekawi całego artykułu, Przemka Pająka? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Nową wodę, zanim powędrują do niej zestawy z kulkami, zawsze staram się w miarę możliwości bardzo dokładnie zbadać na wszelkie sposoby. Jeśli nie ma zakazu pływania pontonem, korzystam z tej możliwości, dokładnie opływam zbiornik z echosondą i stukadełkiem w celu sprawdzenia głębokości, rodzaju dna, charakterystyki jego ukształtowania. Bez tych czynności nie rozpoczynam łowienia. I tym razem na tej wodzie również dokładnie przyjrzałem się tym zagadnieniom. Z racji tego, że woda ta nie była głęboka i dość przejrzysta, mogłem poza ekranem echosondy obserwować, co się dzieje na dnie zbiornika, spoglądając na lustro wody. A działo się sporo!

Polecane aktualności