Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-07-13

MPTK - rośnie zainteresowanie

Przygotowania do "MPTK" idą pełną parą. Pozyskiwani są sponsorzy, a zainteresowanie karpiarzy jest coraz większe...

Mistrzostwa Polski Teamów Karpiowych, bo o nich mowa, odbędą się w dniach 23 – 28 czerwca 2015 roku. Po raz pierwszy zawody rozegrane zostaną na dwóch łowiskach równolegle.

 
Co to oznacza?
A no to, że drużyny będą musiały posiadać czteroosobową załogę. Oznacza to również, że zwycięzcą zostanie drużyna, której suma punktów za złowione ryby na obu zbiornikach będzie najwyższa.
 
Czyż nie zapowiada się ciekawa rywalizacja?
Jest to bardzo duże przedsięwzięcie, wiemy o tym, ale liczymy również na waszą pomoc I wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować zawody na najwyższym poziomie.
 
Dlaczego liczymy na waszą pomoc i mamy odwagę o nią prosić?
Dlatego, że zawody są organizowane charytatywnie, tzn. organizatorzy Tomasz Mulka oraz Hubert Pilszak nie czerpią z nich żadnych korzyści finansowych. Całe wpisowe przeznaczane jest na opłacenie łowisk, a także na nagrody, które wyglądają imponująco...
 
 
„Przygotowaliśmy dla Was dwa zbiorniki, Dobro Klasztorne i Gosławice. Dobro Klasztorne odgrywać będzie rolę zbiornika, na którym połów dozwolony będzie tylko metodą rzutową, natomiast Gosławice standardowo z wywózki. Co więcej. To od Was zależeć będzie, jak podzielicie się tymi łowiskami. Każda drużyna wyznaczyć będzie musiała zespół, który wędkował będzie na jednym albo drugim łowisku” - pisze Tomasz Mulka.
 
Wpisowe na MPTK zostało przyjęte na poziomie 1200 zł od pary, czyli 2400 zł od Teamu. Zapisy rozpoczynać będą się poprzedzającą zaliczką w wysokości 600 zł od 1 września 2014 systemem otwartym. Całość będzie trzeba uregulować do 31 grudnia 2014 roku.
 
Nagrody... bo to wszystkich nas interesuje.

I miejsce 10.000 ZŁ
II miejsce 5.000 ZŁ
III miejsce 2.500 ZŁ
 
Czy komentarz jest potrzebny?
 
Nagrody mogą uleć zmianie, tylko i wyłącznie w przypadku braku pełnego obłożenia na zawodach.
 
Czasopismo oraz portal Świat Karpia został zaproszony do współpracy przy tym projekcie. Firma AS PRO MEDIA, wydawca czasopisma Świat Karpia zapewniać będzie pełną oprawę medialną tych zawodów, natomiast dzięki portalowi Świat Karpia będziecie mogli na bieżąco śledzić poczynania zawodników. Przeprowadzana będzie między innymi bezpośrednia transmisja tv z zawodów – o szczegółach będziemy informować w późniejszym czasie.

Zapisy na zawody: kontakt@mptk.pl
 
 
 
Świat Karpia oraz organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach.

Polecane aktualności