Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2016-12-14

MX33 - nowe sygnalizatory od Mivardi

Firma Mivardi przygotowała wiele nowości na nadchodzący sezon. Wśród nich są sygnalizatory MX33 - solidne i zaawansowane technologicznie urządzenia, którym nie umknie żadne branie.

Co kryje powyższe etui?! Zestaw najnowszych sygnalizatorów MX33. Stworzone dla wymagających karpiarzy, zaawansowane technologicznie i bardzo wytrzymałe, które w każdych warunkach bardzo dokładnie wskażą najdelikatniejsze branie. Już w 2017 roku dostępne w dwóch wersjach - 2+1 (czerwony i niebieski) oraz 3+1 (czerwony, zielony i niebieski).

Wyposażone w "silent mode" oraz siedem poziomów głośności, ośmiostopniową regulację tonów i czułości. Zasilany popularną baterią 9V. Obudowa została wykonana z gumowanego tworzywa gwarantującego wysoką wytrzymałość i odporność na wilgoć. Dioda LED jeszcze przez 20 sekund będzie nas informować o ruchu żyłki. Przed kradzieżą wędzisk chroni system "anti-theft". Ergonomiczna centralka także posiada "silent mode" oraz siedem poziomów głośności. Ważną funkcją jest łatwe parowanie z sygnalizatorem. Nowe sygnalizatory Mivardi MX33 już niebawem zagoszczą na pólkach Polskich sklepów.

Polecane aktualności