Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-09-11

Myśl jak karp

 Każdy z nas znajdował się na zasiadce, na której ryby nie chciały współpracować. Nic nie irytuje wędkarza (może z wyjątkiem komarów) jak brak brań. Rosnąca frustracja zabiera nam radość z pobytu nad wodą. Ale nie ma takiej sytuacji, której nie dałoby się odwrócić.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Łuksz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 9/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   

 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu: 

Wędkarstwo karpiowe to spędzanie wielu godzin czy dni w otoczeniu piękna przyrody, szukanie wyciszenia i spokoju, ale głównym celem za każdym razem jest przechytrzenie jak największego cyprinusa, który jednak nie zawsze jest skory do współpracy. Jest zarówno naszym przeciwnikiem, jak i przyjacielem, o którego należy dbać na brzegu (i trzeba o tym pamiętać!).
Częste zasiadki pozwalają nam zdobywać cenne doświadczenia i pogłębiać wiedzę na temat połowu ryb i ich zwyczajów. Upodobania żywieniowe to jest inna kwestia, którą pozwolę sobie wyjaśnić w dalszej części, bo jak to mówią „każda woda rządzi się własnymi prawami”. Tak, i to powiedzenie jest prawdą, ale nie w kwestii smaku albo reakcji naszych milusińskich na warunki pogodowe, panujące akurat na łowisku, która w każdej wodzie może być inna. Może, ale nie musi.

Polecane aktualności