Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-04-10

Nabór zdjęć na łowcę kwietnia!

Czas na łowcę miesiąca kwietnia! Czekamy na Wasze zdjęcia, zwycięzca zostanie wyłoniony 5 maja. Nagrodą jest kołyska Prologic Hammok. 

Aplikacja mobilna „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” umożliwia użytkownikom publikację zdjęć ze złowionymi rybami - karpiami, amurami oraz innymi gatunkami, poprzez aplikację mobilną, którą można pobrać ze sklepu AppStore oraz Google Play, a także poprzez czytnik internetowy dostępny pod adresem www.wydawnictwoaspromedia.com. 

Kto wygra?
W kwietniu, nagrodzona zostanie jedna osoba, która opublikuje w aplikacji zdjęcia z karpiami i amurami złowionymi w 2018 roku. W konkursie biorą udział karpie i amury powyżej 7 kg - redakcja w przypadku podejrzenia nadużycia ma prawo oszacować na podstawie zdjęcia, wagę złowionej ryby. Zwycięzcę wyłoni redakcja wraz ze sponsorem konkursu, będzie się liczyć najładniejsze zdjęcie.

Gdzie dodawać zdjęcia?
Zdjęcia należy dodawać do galerii łowców poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" dostępną na Android oraz iOS lub poprzez czytnik internetowy - www.wydawnictwoaspromedia.com


Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 
 


Oto nagroda na miesiąc kwietnia...

Kwiecień - kołyska Prologic Hammok


ZACZYNAMY!
Łowca miesiąca – KWIECIEŃ

Nagrodą dla łowcy miesiąca w kwietniu jest kołyska renomowanej firmy Prologic Hammok, ufundowana przez firmę PROLOGIC - sponsora konkursu. Termin publikacji zdjęć na łowcę miesiąca kwietnia mija 30 kwietnia o godzinie 23:59. Zwycięzca zostanie wyłoniony 5 maja.

Po opracowaniu aluminiowego łącznika X frame do naszych namiotów, rozważaliśmy inne zastosowania dla tego innowacyjnego i niezawodnego rozwiązania, doskonałym pomysłem okazało się zaaplikowanie go do kołyski HAMMOK. Dzięki temu, kołyska posiada niezwykłą stabilności i bardzo szybko się ją rozkłada. Dzięki odczepianym nogom kołyska jest bardzo pakowana, co sprawia, że jest to najłatwiejszy w transporcie model na rynku.
• Materiały przyjazne rybom
• Aluminiowa rama X design
• Odczepiane nogi
• Regulowane stopki
• Wnętrze kołyski z gumowanej siatki
• Odpinana wyściełana mata
• Dostępna w 2 rozmiarach
• Dołączony pokrowiec transportowy 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawca aplikacji mobilnej „Wydawnictwo AS PRO MEDIA”, firma Adrian Śmigiel AS PRO MEDIA.
 2. Sponsorem konkursu jest firma Prologic oraz Okuma.
 3. W miesiącu nagrodzony zostanie jeden użytkownik, którego wyłoni redakcja wraz ze sponsorem konkursu.
 4. Zdjęcia muszą być czytelne. Nie będą zaliczane zdjęcia np. ciemne, rozmazane - gdzie utrudniona jest identyfikacja łowcy.
 5. W konkursie nie biorą udziału ryby zakrwawione, brudne od trawy, błota, wyschnięte itp.
 6. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu będzie czuwać wydawca aplikacji.
 7. Wysyłkę nagród realizuje organizator konkursu.
 8. W przypadku pytań związanych z konkursem, prosimy o wiadomości e-mail na adres: biuro@aspromedia.info
 9. UWAGA! W konkursie biorą udział tylko zdjęcia z widocznym łowcą na zdjęciu.
 10. UWAGA! W konkursie nie biorą udziału zdjęcia z rybami położonymi na macie, trawie, pomoście, trzymane w jednej dłoni, bez widocznego łowcy itp.
 11. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu w przypadku, gdy wykryte zostaną nadużycia ze strony użytkowników.

 

Polecane aktualności