Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-04-18

Nowe twarze w firmie Profess - Fishing

Od nowego sezonu szeregi testerów firmy Profess - Fishing poszerzyły się o Karola Rzepkę i Donatana Trelę, którzy zainaugurowali działanie team „Professjonalnych”.  

Profess – Fishing to polska marka, która w swojej ofercie posiada szeroki zakres zanęt i przynęt karpiowych i feederowych. Właśnie otrzymaliśmy informację o nowych współpracownikach firmy w osobach Karola Rzepki i Donatana Treli. Chłopaki jak sami przyznali są świeżo po spotkaniu z właścicielami Profess, podczas którego ustalili zasady kooperacji.

Dostaliśmy zielone światło na używanie logo firmy w naszych filmowych produkcjach oraz we wszystkich pisanych przez nas artykułach czy też postach. Ustalaliśmy również naszą nazwę oraz formę prowadzenia fanpage'a na facebook'u, gdyż Profess posiada już swój fanpage „Profess-Fishing". Wspólnie zdecydowaliśmy się na utworzenie oddzielnego teamu, który nosi nazwę Professjonalni. Na razie działamy tam tylko we dwójkę tj. Karol Rzepka oraz Donatan Trela, jednak chcemy aby za jakiś czas team Professjonalnych się powiększył. - przyznali nam Karol i Donatan.

Polecane aktualności