Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-05-17

Nowość w ofercie Carp Gravity?

W środę Paweł Szewc na swoim profilu poinformował, że planuje wprowadzić do oferty Carp Gravity haki. Jak sam zaznacza na razie produkt jest w fazie intensywnych testów i prawdopodobnie wprowadzenie ich do katalogu nastąpi w przyszłym roku.  

Komunikat zamieszczony przez Pawła Szewca:
TESTY HAKÓW
Od dłuższego czasu kiedy z rynku zniknęły moje ulubione haczyki, a nowe strasznie mnie zawiodły chodziło mi po głowie jedno - WPROWADZIĆ SWOJE FIRMOWE. HACZYKI. Dlatego chciałbym Was poinformować, że od tego roku już kilka miesięcy, testujemy nowe haczyki Carp Gravity. Obecnie otrzymała je do testów grupa Klubowa oraz Team. Teraz jest za wcześnie aby jednoznacznie je ocenić ale jesteśmy na dobrej drodze, bo płyną od chłopaków dobre opinie. Jeśli testy w sezonie 2019 okażą się pozytywne od nowego roku wprowadzimy je do sprzedaży dla naszych klientów. Nie pytajcie czy można je otrzymać i dajcie nam je ostro przetestować abyście w nowym roku nie musieli tego robić sami a wybrali już sprawdzony produkt. 
Planujemy wprowadzić 3 modele haczyków:
 MODEL XA
 MODEL XB
 MODEL XC

Szczegóły dotyczące poszczególnych modeli będziemy przekazywać podczas naszych testów i filmów tam dowiecie się więcej. Są to haczyki wykonane z japońskiej stali pokryte teflonową antyrefleksyjną powłoką. Niezwykle ostre i nie tępiące się po jednym holu. Śledźcie nasze filmy tam opowiemy o haczykach znacznie więcej. Zobaczcie jak wyglądają pierwsze testowe modele na zdjęciach.

Polecane aktualności