Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-19

Otwarcie sezonu Karola Błażycy – FILM

39 karpi o łącznej wadze około 340 kg – w zaledwie 2 doby, to dopiero wyczyn. Karol Błażyca pięknie rozpoczął swój sezon nad łowiskiem „Pod Borem”. Zachęcamy do obejrzenia filmu z tego wypadu karpiowego.  

Karol niedawno rozpoczął swój sezon 2- dniową zasiadką nad łowiskiem „Pod Borem”. Efekt zasiadki okazał się niesamowity - 39 karpi o łącznej wadze około 340 kg.
Karol opisuje zasiadkę dla Big Carp Zone EU:
"Czasem trzeba odwiedzić łowisko komercyjne - szczególnie jeżeli dwie nocki mam spędzić z dziewczyną, żeby było czysto, schludnie a co najważniejsze były dostępne media- typu woda, toalety a nawet restauracja, to znajdziecie właśnie na łowisku Pod Borem w Ochabach. Taktyka była prosta mała siatka PVA, kilka ziaren konopi i kilkanaście kulek na zestaw. Nie kierowałem się tutaj miejscem, a bardziej szukaniem ryby, czyli tam gdzie się spławia stawiam zestaw. Taka taktyka się sprawdziła, tylu karpi podczas zasiadki jeszcze nie miałem, zabawa przednia a zestawy z The Krill 20mm + 16mm pop -up ananas na zmianę z brzoskwinią z pieprzem sprawdzał się idealnie. Równego kroku dotrzymywał im zestaw z 16mm Manillą podwieszaną na przemian z białą czekoladą lub żółtą manilką Pop-up okrojoną z 16mm na około 12mm. Udało się wyholować karpie w przedziale od 6 do 16,500kg. Były również karpie 15kg, 14,5kg, oraz 13 kg - woda idealna do spędzenia miło czasu z ogromnym potencjałem i bogata w waleczne i pięknie ubarwione karpie ! 39 sztuk - bez łowienia w jedną noc to było to czego mi potrzeba... po kilku nieudanych holach nad ER... teraz jestem już przygotowany na 100%"

Brzmi fantastycznie, warto obejrzeć film pełen emocji. Dobra robota Karol – wielkie gratulacje, oby więcej takich zasiadek!

Polecane aktualności