Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2020-01-06

Pokaz nowości Carp Gravity

Marki przynęt Carp Gravity nikomu raczej nie trzeba przedstawiać. Za to firma Carp Gravity chce nam przedstawić swoje nowości. Główną premierą będzie testowana cały ubiegły rok linia „strawberry spirit”. Zaprezentowane będą też nowe haki i akcesoria z serii Gravity. Zresztą przeczytajcie zaproszenie od Pawła Szewca, który ze szczegółami opowiada co nas czeka na spotkaniu.

Podczas spotkania będzie obowiązywał specjalny rabat dla wszystkich naszych klientów. Każdy kto zakupi produkty na premierze weźmie udział w losowaniu nagród. Dodatkowo będą liczne konkursy, w których do wygrania będą produkty Carp Gravity. Ponadto podczas trwania spotkania będą odtwarzane filmy z naszych zasiadek. Kto więc zmęczy się konkursami będzie mógł chwilkę usiąść i odpocząć przed ekranem. Prawdopodobnie o echosondach Raymarine opowie Przemek Badyniak, który od wielu lat używa tego sprzętu. Z pewnością będzie także można zobaczyć działanie kilku topowych modeli.

W ostatnich latach odwiedzaliście nas z dziećmi, dlatego postanowiliśmy zorganizować dla nich specjalny kącik zabaw, aby i one się nie nudziły. Może uda się także zorganizować dla nich specjalny konkurs. Wszystko zależy czy przyjedziecie ze swoimi pociechami.

Serdecznie zapraszamy już teraz do licznych odwiedzin. Zmieniliśmy lokalizację spotkania, które teraz odbędzie się w 4 gwiazdkowym hotelu zlokalizowanym tuż przy głównej drodze nr 15 pomiędzy Krotoszynem, a Zdunami. Obiekt posiada duży parking i przede wszystkim restaurację z wyśmienitymi daniami. Dla głodnych lub spragnionych będzie to dodatkowy atut. Będzie można coś zjeść, napić się i odpocząć przed dłuższą podróżą.

Zapraszamy także na pogaduchy z naszymi testerami, którzy będą do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania spotkania z Carp Gravity.

Jeśli ktoś by coś chciał zakupić poza nowościami, proszony jest o złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym www.carpgravity.eu z dopiskiem Spotkanie z Carp Gravity 1 luty 2020, a towar zabierzemy ze sobą.

Więcej szczegółów o spotkaniu z Carp Gravity wraz z programem przedstawimy na początku stycznia.

Już teraz zarezerwujcie czas. Do zobaczenia!
Paweł Szewc

Polecane aktualności