Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-04-18

Pokrowiec E.S.P na pięć uzbrojonych wędzisk

Nowy i bardzo ciekawy produkt firmy ESP – funkcjonalny pokrowiec karpiowy, który pomieści aż pięć w pełni uzbrojonych wędzisk i nie tylko.

Najnowszy system transportu wędzisk od firmy ESP – Five Rod Quiver and Sleeve, charakteryzuje się idealną ochroną wędzisk oraz wysoką praktycznością. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych i trwałych materiałów system jest jednocześnie długowieczny, kompaktowy i lekki.

Pokrowiec dysponuje przestronną kieszeniami na wędziska i kołowrotki, gwarantując maksymalną ochronę, dodatkowo górna część wyposażona została w paski na rzep do przytrzymania składu wędki. Grube i mocne zamki błyskawiczne pozwalają na łatwy i szybki dostęp do centralnej komory, w której zmieści się podbierak, duży parasol lub brolly. W tylnej części znajdują się dwie dodatkowe kieszenie, jedna mieszcząca idealnie dwunastocalowe podpórki i zestaw śledzi oraz druga na dłuższe. Specjalnie wzmocniony w miejscach szwów pasek na ramię zapewnia trwałość na wiele sezonów, a dodatkowa szyna nie pozwoli na wyginanie i skręcanie transportowanego sprzętu.
 

Polecane aktualności