Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-24

PowerRay – podwodny dron

W przeciągu zaledwie kilku ostatnich lat drony stawały się coraz częstszym wyposażeniem karpiarzy. PowerRay to całkiem nowy dron, który dopiero wkracza na rynek. Nie będzie on jednak latał w powietrzu, lecz będzie pracować pod wodą. Prawie jak łódź podwodna.  

Właśnie pojawiły się informacje na temat Power Ray’a. Wiemy, że dron faktycznie, małymi kroczkami wkracza na rynek – co dziwne, dron ma trafić na początek na rynek europejski.
Cena takiej zabawki waha się od 1599 Euro do 2099 Euro, czyli w przeliczeniu na naszą walutę wyniesie to około aż od 6828 zł do 8963 zł.

Maszyna może pracować na głębokości do 30 metrów, przez maksymalnie 4 godziny.
Nie straszne są mu wody słodkie, słone jak i chlorowane, krótko mówiąc można go wszędzie używać. W zestawie podręcznym znajduje się dron oraz dołączony do niego 50-metrowy kabel, który łączy dron ze stacją dokującą, a dodatkowo dzięki niemu możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszego drona – nie zostanie on porwany przez silne prądy itd. Również można transmitować wideo w rozdzielczości 4K. Dla wędkarzy został specjalnie stworzony PowerRay Angler, który posiada lepsze możliwości od wyżej wspominanego podstawowego modelu. Czyżby wkraczała na rynek nowa, przełomowa zabawka dla karpiarzy?

 

 

 

Polecane aktualności