Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-05-11

Powrót nad rzekę

Przemek Wamberski w swoich tekstach często zabiera nas nad „swoją” Odrę. Podobnie jest tym razem w artykule pod tytułem „Powrót nad rzekę”. Jest to obowiązkowa lektura tego wydania. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Przemek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 5/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:

Każdy z nas, karpiarzy, ma swoją ulubioną wodę, do której wraca co roku, niczym bocian do ukochanego gniazda po zimowej przerwie. Większości dlatego, że ma do niej duży sentyment lub dla niej respekt. Czynników może być wiele, jak wielu jest nas, wędkarzy.

Wracam nad rzekę, w moje rejony, z wielkim zapałem i entuzjazmem. Taka zimowa przerwa ładuje mi akumulatory. A muszę przyznać, że bywają sezony, gdy mam dość tej kapryśnej i chimerycznej rzeki, i choć to są tylko chwile, to jednak bardzo męczące. Rzeczny karpiarz musi się zmierzyć z wieloma wyzwaniami i naprawdę trzeba kochać łowienie w rzece, by wracać nad jej brzeg każdego sezonu z radością i entuzjazmem. A kiedy to jest? 

Polecane aktualności