Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-11-09

Prezentacja nowości - Daiwa Poland

 W ostatnim okresie wiele marek przygotowuje prezentacje nowości na nowy sezon. Kilka dni temu gościliśmy na pokazach firmy Daiwa.

Na zaproszonych dziennikarzy i przedstawicieli sklepów czekała bogata oferta sprzętu marki Daiwa, zaś jej przedstawiciele prezentowali nowości na zbliżający się sezon. Wśród nowinek znalazło się również coś dla miłośników karpiowania.  Emblem 35 SCW LD QD. Jest to nowa odsłona znanego, a właściwie legendarnego kołowrotka tej marki. W tej wersji wędkarze otrzymają m.in. 6 łożysk kulkowych, system Quick Drag, przekładnię DIGIGEAR, szpulę do dalekich rzutów oraz co ważne (i nie częste) drugą zapasową. Kolejna ciekawostka do wędzisko Crosscast, czyli duża moc i piękne wykończenie zamknięte w tej wędce. Do dyspozycji karpiarzy będzie aż 7 wersji począwszy od 10 ft aż na 13 ft kończąc, zaś ciężary wyrzutowe od 2,75 do 3,5 lbs.

Wśród nowości marki na zbliżający się sezon znajdziecie jeszcze całą serię pokrowców, toreb spinningowych z serii Prorex, składanych wiader oraz wędzisk i multiplikatorów. Niewątpliwie Daiwa jak co roku przygotowała wiele interesujących propozycji, o których jeszcze nie raz napiszemy.

Galeria

Polecane aktualności