Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-09-18

Przemek Bartkowiak i jego powrót na Jerzyn

Przemek Bartkowiak po dwóch latach przerwy postanowił ponownie spróbować swoich sił na łowisku Jerzyn. Z jakimi efektami? Zapraszamy do lektury.

Relacja Przemka:

Witam
Po blisko dwuletniej przerwie wracam na Łowisko specjalne Jerzyn z zamiarem złapania pierwszej ryby na tej wodzie. Podobno przez ten czas sporo się zmieniło, oczywiście na lepsze, dlatego postanowiłem spróbować swoich sił po raz kolejny. Po pierwszej dobie udało mi się wyholować dwa karpie o wadze 5.7kg i 9.2kg. Piękne, zdrowe i przede wszystkim waleczne karpie. Skusiły się na bałwanka o smaku truskawkowym. Druga doba i kolejne dwie ryby. Tym razem 8.7kg i największy podczas tej zasiadki 16kg, dał mi popalić jeszcze bardziej niż mój tegoroczny rekord 21.4kg z Łowisko Expert Karp Nekielka. Obydwie ryby tym razem zostały złapane na bałwanka o smaku Arctic Krill. Wszystkie zestawy zostały nęcone kulkami INVADER i ziarnami gotowymi.
Podsumowując łowisko ma spory potencjał i jestem pewien, że w przyszłości będzie to jedno z lepszych miejsc do pobicia swojego PB.

Galeria

Polecane aktualności