Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-03-25

Przynęty Extru Carp - prezentacja filmowa

100% ekologii w polskim wydaniu. Extru Carp – to nowa seria zanęt karpiowych w ofercie, której znajdziemy kulki zanętowe, przynętowe, dipy i boostery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą prezentacją filmową produktów od Extru Fish. 

Skutecznie wabić ryby i nie szkodzić im jak i wodnemu środowisku. To dwie główne cechy tego produktu. Ale jak się przekonacie nie jedyne.

Ten polski producent postawił na bezpieczeństwo i ekologię. Zapytacie, jak to działa? Nie zjedzone przez ryby kulki po rozpuszczeniu się w wodzie pozostają bezpieczne dla ekosystemu. Zostało to udowodnione na innych produktach tego producenta przez naukowców z Uniwersytetu Poznańskiego.

Dzieje się tak między innymi dlatego, że wszystkie produkty firmy powstają z najwyższej jakości wyselekcjonowanych ziaren łubinu, pełnotłustej soi, makuchów oraz ekstrudowanych roślin oleistych. W składzie są między innymi egzogenne (niezbędne dla zwierząt nienasycone kwasy tłuszczowe) i endogenne kwasy, kompleks witamin, mączka rybna, mączka z robaków oraz larw.

Producent oficjalnie zapewnia, że produkty nie pochodzą z odpadów przemysłu spożywczego i są w pełni wykonane z mieszaniny naturalnych surowców. Wszystkie użyte komponenty są wysoko strawne i wysokobiałkowe. Zawierają również świeże jaja i nie zawierają sztucznych barwników.

Polecane aktualności