Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-09-11

Renmar Baits – dystrybucja w Polsce

RENMAR–BAITS to doświadczony team oraz jeden z liderów wśród europejskich producentów kulinarii karpiowych, pochodzący z Litwy i istniejący na rynku od 1999 r.

Do tej pory produkty Renmar Baits można było kupić w kilku sklepach w Polsce, natomiast od września produkty tej firmy będą dystrybuowane przez firmę Vimarco, a dostępność produktów powiększy się o kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych w Polsce. Produkty można również nabyć w internecie pod adresem www.renmarbaits.pl

Niesamowicie skuteczne produkty, które Renmar Baits posiada w swojej ofercie są idealnie dopasowane cenowo na Polski rynek.
Firma produkuje kulki zanętowe, przynętowe, pop-up'y, pellety, boostery, dipy, spood mix'y oraz ziarna w 1,25 l opakowaniach.Niedawno Renmar Baits rozpoczął również produkcję akcesoriów karpiowych – żyłki, haczyki, plecionki itp., ale na dziś dystrybuowane są one tylko na terenie Litwy. Być może na początku roku akcesoria będą dostępne również w Polsce.

Firma Renmar Baits obecna będzie również na targach Rybomania w Poznaniu, tam też będzie możliwość spotkania się osobiście z właścicielem firmy Renaldasem Marciukaitis'em,

W najnowszym filmie, który będzie dołączony do czasopisma „Świat Karpia” 4/2014, odwiedzamy łowisko Ilgis, którego opiekunem jest właśnie właściciel firmy Renmar Baits. Już wkrótce w sprzedaży.

 

Polecane aktualności