Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-04-20

RH Tournament – Capshop Lakes. Zakończenie

O godzinie 11:00 w niedzielę dobiegły końca zmagania zawodników podczas „Rozpoczęcia sezonu z Carpshop.pl”, gdzie miała miejsce kolejna już impreza z cyklu Rod Hutchinson Tournament Poland.

Ostatnia noc, jak i poranek przebiegły bardzo spokojnie nie przynosząc brań. Pierwszą pozycję utrzymali do końca Daniel Deska i Łukasz Woźniak z Klubu Karpiowego Sazan wynikiem 31,08 kg wygrywając zawody. Oprócz pucharów i oczywiście opłaconego startu w Mistrzostwach Polski PCM 2015 otrzymali w nagrodę dwa namioty Cabrio 1 Man Rod Hutchinson.Na drugim miejscu z wynikiem 17,30 kg uplasował się Duxon Team - Marcin Waliszka i Krzysztof Hetmańczyk, którzy oprócz pucharów odebrali cztery wędziska "The One" Rod Hutchinson. Marcin był również nagrodzony za złowienie największego karpia 11,60 kg, otrzymując dwadzieścia kilogramów mix pelletu Mivardi.

Na trzecim miejscu wylądowali Judyta i Marcin Malarz z Carpshop Team z wynikiem 13,50 kg. W nagrodę dostali pokaźnych rozmiarów śpiwory Rod Hutchinson Extreme 5XL.Czwartą pozycję z wynikiem 6,13 kg zajęli Dariusz Urban i Miłosz Korbik, dostając w nagrodę dwa fotele Rod Hutchinson Lounger Chair. Piąte miejsce zajął startujący w pojedynkę Krzysztof Kozber z Carpshop Team z wynikiem 5,16 kg, w nagrodę otrzymując kulki Rod Hutchinson. Krzysztof był również łowcą pierwszej ryby zawodów. Filip Kamiński i Zbigniew Springer z Carpshop Team z wynikiem 4,90 kg zajęli ostatnie 6 miejsce jeszcze promowane nagrodami w postaci kulek Rod Hutchinson. Ostatnia nagroda pocieszenia za złowienie najmniejszego karpia o wadze 2,36 kg powędrowała do Andrzeja Lisa. Zawodnicy spożyli jeszcze ciepły poczęstunek i w dobrych nastrojach rozjechali się do domów.

Wyniki końcowe:
I miejsce Daniel Deska - Łukasz Woźniak 31,08 kg (stanowisko 19)
II miejsce Marcin Waliszka - Krzysztof Hetmańczyk 17,30 kg (stanowisko 11)
III miejsce Marcin Malarz - Judyta Malarz 13,50 kg (stanowisko 1)
IV miejsce Dariusz Urban - Miłosz Korbik 6,13 kg (stanowisko 20)
V miejsce Krzysztof Kozber 5,16 kg (stanowisko 17)
VI miejsce Filip Kamiński - Zbigniew Springer 4,90 kg (stanowisko 3)
VII miejsce Andrzej Lis - Jakub Woźniak 2,36 kg (stanowisko 4)

Przypominamy, że w dniach 17-21 czerwca odbędzie się jeszcze jedna impreza z cyklu Rod Hutchinson Tournament Poland, tym razem w formule Big Fish. Do klasyfikacji będą liczyły się trzy największe ryby z każdego zespołu. Zostały jeszcze cztery wolne miejsca.

Galeria

Polecane aktualności