Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-04-03

Rod pody - przegląd już w najnowszym wydaniu

W każdym wydaniu czasopisma staramy się przedstawić naszym Czytelnikom wybrane produkty karpiowe z danej kategorii. Najnowsze wydanie zawiera szczegółowy opis aż dziewięciu rod podów, czyli stojaków najczęściej wybieranych przez karpiarzy.

Każdego roku, rynek karpiowy serwuje nam ogrom nowości sprzętowych. Firmy produkujące sprzęt prześcigają się w projektach, technologii produkcji, w materiałach użytych do wykonania, funkcjonalnością oraz ceną. W drugim tegorocznym numerze czasopisma przyjrzeliśmy się rod podom.

Aby przybliżyć i ułatwić naszym Czytelnikom wybór z gąszczu ofert, przygotowaliśmy recenzję aż dziewięciu stojaków, oczywiście różnych firm, takich jak Taska, Prologic, Cygnet, DAM, Prowess, JRC, TFG, Quantum Radical oraz NGT. Różnice, jakie znajdziecie pomiędzy poszczególnymi produktami to nie tylko cena, ale również ich przeznaczenie. W artykule znajdziecie rod pody sprawdzające się na małych wodach oraz te na duże i trudne zbiorniki. Także statywy mocno rozbudowane, oferujące ogrom funkcji i konfiguracji oraz te o prostej konstrukcji spełniające wymagania każdego profesjonalnego karpiarza.

Jesteśmy przekonani, że przeczytanie artykułu rozwieje Wasze wątpliwości podczas wyboru własnego stojaka karpiowego, po czym zapewni maksimum przyjemności w trakcie odpoczynku nad wodą, gwarantując bezpieczeństwo naszych wędzisk.

Czasopismo Świat Karpia dostępne już 8 kwietnia w salonach Empik, Inmedio, Relay, Kolporter, Kioskach Ruch oraz w dobrych sklepach wędkarskich.
 

Polecane aktualności