Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-07-18

Rybomania Lublin – jeszcze w tym roku!

Spragnieni targów wędkarskich Rybomania w Poznaniu będą mieli okazję jeszcze w tym roku odwiedzić imprezę targową pod tym samym szyldem, ale... w Lublinie.

Na hali o powierzchni 7200m2 w dniach 29-30 listopada 2014 roku odbędzie się pierwsza edycja targów Rybomania – Lublin. Organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a dyrektorem projektu Piotr Kamiński.
 


Piotr Kamiński w kilku zdaniach o targach Rybomania-Lublin:

„Zadaniem naszym jest stworzenie miejsca dla wędkarzy ze wschodniej części kraju, gdzie będą mogli spotkać się i jednocześnie zapoznać z szeroką ofertą firm wędkarskich. Jednocześnie dołożymy wszelkich starań by otworzyć Targi na gości zagranicznych z za naszej wschodniej granicy. Już teraz budujemy bazy zwiedzających , reprezentujących firmy i sklepy wędkarskie z Ukrainy, Białorusi i Słowacji. Data targów będzie świetną okazją dla rynku wędkarskiego do działań wyprzedażowych przed nowym sezonem, który jak zwykle rozpocznie się w Poznaniu.”


Mamy nadzieję, że będzie to dla Was okazja żeby tuż po sezonie zaopatrzyć się w brakujący sprzęt i akcesoria w bardzo dobrych cenach.
 

Polecane aktualności