Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-11-12

Rybomania Tour 2019/2020 nadchodzi!

Początek grudnia to okres , kiedy wielu z nas kończy swój wędkarski sezon. Ale w tym samym czasie zaczyna się inny, niemniej fascynujący czas. Sezon targów wędkarskich Rybomania! Po raz drugi cykl imprez zacznie się w Warszawie, później Gliwice, by następnie dotrzeć do finału w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W dniach 7-8 grudnia w hali Global Expo odbędzie się inauguracja Rybomanii. Jak zapowiadają organizatorzy, warszawskie targi to przede wszystkim ogromne możliwości jeżeli chodzi o prezentację sprzętu i akcesoriów do spinningowania. Jednak jak zapewniają, również miłośnicy karpiowania, spławika, czy feedera znajdą dla siebie wiele ciekawych nowości. Znaczną część przestrzeni targowej zajmą też firmy oferujące sprzęt pływający – kajaki, łodzie, pontony.

Ze stolicy przeniesiemy się na Śląsk. 25-26 stycznia 2020 roku odbędą się targi w Gliwicach w Arenie Gliwice. Ta ekspozycja będzie w głównej mierze fanom wędkarstwa karpiowego.

Tour 2019/2020 zakończą targi w Poznaniu w dniach 6-8 marca. Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach w 31 odcinku „rybomaniowego” vlog-a: TUTAJ Zapraszamy do udziału w największym wędkarskim święcie! Bilety na tragi są już w sprzedaży na www.tobilet.pl

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Polecane aktualności