Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-02-04

Rybomania w Poznaniu zakończona! Czekamy na sezon...

Trzy dni trwała największa - z branży wędkarskiej - impreza targowa w Polsce. Miejscem spotkań wędkarzy ponownie był Poznań. Po wielkim wydarzeniu opadł już kurz, ale niebawem spotykamy się w Gliwicach. Będziecie...?

Ponad 250 wystawców, trzy hale targowe i kilkadziesiąt tysięcy wędkarzy. Wśród wystawców znane marki takie jak Daiwa, MAD, FOX International, Garmin, Prologic, Okuma, Radical, Browning, mnóstwo nowych firm jak również kilka dużych sklepów wędkarskich - Carp Online, BaitBox, Rockworld, Eldorado, Rybka. W tych punktach mogliście zakupić produkty wystawców, którzy nie prowadzili sprzedaży detalicznej. Po raz pierwszy utworzona została także "Strefa polskich producentów", gdzie mogliście znaleźć firmy produkujące przynęty w naszym kraju. Oczywiście takie firmy jak Invader, Zuza Carp, Bandit Carp i inne, pomimo tego, że produkcja odbywa się w Polsce, nie znalazły się w tej strefie. Tradycyjnie utworzona została również "Strefa łowisk", gdzie mogliście zapoznać się z ofertą polskich łowisk karpiowych.

Zachęcamy do komentowania tego wpisu na facebooku, chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat targów :)

Mamy nadzieję, że ten weekend należał u Was do udanych! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, a już niebawem opublikujemy relację filmową oraz kilka krótkich filmów poświęconych nowym firmom wystawiającym się na targach... właśnie! Widzimy się w Gliwicach - 9-10 marca :) Już teraz w imieniu organizatorów zapraszamy!

Galeria

Polecane aktualności