Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-04-19

Skompletuj swój karpiowy sprzęt z JRC Defender

Często borykamy się z problemem, co jest ważniejsze i jaki sprzęt karpiowy będziemy potrzebowali w pierwszej kolejności. Ceny akcesoriów karpiowych często nie pomagają nam w skompletowaniu pełnego asortymentu karpiarza. Firma JRC stworzyła serię Defender, dzięki której wyposażycie się w dobrej jakości sprzęt za niską cenę.  

Karpiowanie wcale nie musi być drogie. Marka JRC słynąca z doskonałych i solidnych produktów, zaczynając od wszelkiego rodzaju bagaży, aż po wędki, namioty i łóżka tworzy idealną dla naszego portfela serię Defender. Odświeżony design i „zgnita” zieleń sprawia, że nowe produkty od razu rzucają się w oczy. Poparte długoletnim doświadczeniem nowe rozwiązania i zastosowania nabierają jeszcze lepszego kształtu.

Na szczególną uwagę zasługują wygodne fotele karpiowe Defender – Hi Recliner Armchair. Zaletą tych foteli są dłuższe niż przeciętnie nóżki, co sprawia, że siedzi się wygodnie, a sami czujemy, że nasza sylwetka podczas siedzenia jest prawidłowa. Wytrzymała stalowa rama stabilnie utrzymuje ciężar naszego ciała. Wysokość fotela możemy regulować poprzez wygodny system, wysuwając aluminiowe nóżki zakończone samoregulującymi się podnóżkami. Fotel posiada wygodne płaskie podłokietniki, dzięki czemu nasze ramiona lepiej odpoczną. Trwała powłoka z poliestru wypełniona grubą pianką idealnie dopasuje się do waszego ciała. Sam fotel waży zaledwie 6,4 kg, co nie powinno stwarzać Wam większych problemów w transporcie.


Znajdź w Google <<< - KLIKNIJ


Jak przechowujecie i transportujecie swoje karpiówki? Preferujecie pokrowce na kilka wędek czy pojedyncze lufy? Seria Defender oferuję obydwa rozwiązania. Dla osób preferujących lufy są wytrzymałe i wodoodporne konstrukcje z zielonego poliestru 500 D. Niezwykle ważne w pokrowcach na jedną wędkę jest duża komora na kołowrotek. Dodatkowo wyścielany środek jeszcze bardziej uchroni wasze wędki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Lufa posiada pojedynczy uchwyt do przenoszenia.

Dla zwolenników pokrowców na kilka wędek, JRC przygotowało Defender 3 Rod Sleeve. Przystosowany na trzy wędziska pokrowiec pozwoli Wam przetransportować kije wraz z podpórkami i podbierakiem w miejsce połowu. Duża kieszeń na podbierak lub parasol oraz dodatkowa na podpórki sprawia, że pokrowiec spełnia wielofunkcyjną rolę. Duże wnęki na kołowrotki pozwolą Wam z łatwością dopasować Wasz zestaw do transportu. Przez całą długość pokrowca ciągnie się mocny zamek. Do noszenia służy pas z miękką nakładką.


Znajdź w Google <<< - KLIKNIJ


Po sukcesie, jakie odniosły wskaźniki brań Kurve JRC, nadeszła pora na wprowadzenie kolejnych nieco odświeżonych sygnalizatorów. Sam mechanizm działania nowych Kurve Slim Indicators zbytnio nie różni się od swoich poprzedników, jednak na pierwszy rzut oka można zauważyć, że sama obudowa jest elegancka i wąska. Małe czarne etui zawiera szereg różnych opcji montowania wskaźników. Możemy wybrać wiele wariantów kolorystycznych, używać sztywnego ramienia, jako swinger, lub łańcuszka tworząc hangery. Dodatkowo możemy użyć wkręcanych obciążników. Dzięki podwójnemu klipsowi możemy zatrzymać wskaźnik w jednym miejscu na żyłce lub wybrać opcję przelotową.


Znajdź w Google <<< - KLIKNIJ


Jeszcze nigdy nic tak mocno nie trzymało Waszych wędek. Firma JRC wprowadza pierwsze tak mocne zabezpieczenie wędek. JRC X-Lite Rod-Bloxx. Nawet najsilniejszy odjazd nie jest w stanie wyrwać wędki z mocnych zatrzasków Rod-Bloxx’a. Kwadratowa podstawa posiada miejsce na izotop, dzięki czemu będziecie mogli z daleka lokalizować swoje karpiówki. Te oryginalne mocowania występują w trzech rozmiarach, w których dodatkowo możecie zmieniać i dopasowywać gumy w różnych kolorach do średnicy dolników. Od tej pory możecie być spokojni, że żadna ryba nie wciągnie Wam wędki do wody.


Znajdź w Google <<< - KLIKNIJ


Sezon karpiowy już prawie w pełni. A Wy skompletowaliście już swój karpiowy asortyment? Razem z firmą JRC możecie realizować swoją pasję, nie wydając na nią fortuny.

Polecane aktualności