Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-05-08

STICKY BAITS - czy mniej znaczy lepiej?

Od jakiegoś czasu na naszym rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących pełną gamę karpiowych przynęt między innymi: kulki, pellety, dipy, miksy itd..., w których znajdziemy niezliczoną ilość smaków, kolorów czy też średnic....

Kto z Was odwiedził tegoroczne targi w Poznaniu czy też w Zabrzu, pewnie miał mały problem z wyborem swoich przynęt na ten sezon. Powiem szczerze, że ja również robiąc relację z tych dwóch imprez miałem "kolorowy zawrót głowy"... Do tego w ostatnim czasie pojawiło się na naszym rynku jeszcze więcej nowości, które dodatkowo utrudniają wybór naszego "killera".

Jak się w tym wszystkim odnaleźć trudno powiedzieć, ale każdy z Nas w jakimś stopniu podejmując decyzję o zakupie tego czy innego produktu, opiera się na opiniach innych karpiarzy, którzy już próbowali produktów danego producenta.

Pewnie zastanawiacie się o co chodzi, szczególnie gdy tytuł "STICKY BAITS - czy mniej znaczy lepiej?" daje do myślenia... Odpowiedź jest bardzo prosta - ta firma posiada w swojej ofercie, tylko pięć produktów, które są odpowiednio rozbudowane i właśnie na jej przykładzie chcę pokazać, że nie trzeba wiele aby móc konkurować z innymi produktami.

Zapraszamy na felieton naszego kolegi Sebastiana Milewskiego pt.: "STICKY BAITS - czy mniej znaczy lepiej?"

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, czy postawione pytanie w tytule ma w ogóle sens... - Zapraszamy do rozmowy....

Opracowanie red. A.Ś. 

 

Polecane aktualności