Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-12-09

Szukasz pracy? Dołącz do SPRO!

Na polskim i europejskim rynku są setki, jeśli nie tysiące wędkarskich firm. Wiadomo, jedne gorsze, a drugie lepsze i bardziej renomowane. My chcieliśmy skupić się na tym drugim segmencie firm i nieco przybliżyć wam charakterystykę firmy SPRO. A dlaczego? O tym zaraz się dowiecie.

Firma SPRO należy do grupy Gamakatsu, znanej nam powszechnie jako jeden z najbardziej cenionych producentów haków na świecie. Historia firmy SPRO sięga 1994 roku, kiedy to Gamakatsu postanowiło mocniej skupić się na rynku europejskim. Powstało centrum dystrybucyjne w Holandii. Początkowo SPRO było dystrybutorem haków i żyłek Gamakatsu oraz niewielkiej gamy wędzisk, kołowrotków i akcesoriów marki SPRO. Sprzedaż odbywała się głównie na kraje Beneluxu

Następował ciągły rozwój marki. W 1997 SPRO weszło na rynek amerykański, w 1999 powstał niemiecki oddział SPRO, a w 2010 czeski. Asortyment firmy też podlegał nieustannemu rozwojowi i obecnie wynosi ponad 15 tysięcy produktów! Najwyższej jakości haki i żyłki oraz równie dobre wędki, kołowrotki i akcesoria uzupełnia odzież wraz z techniką bagażową. Oprócz marek Gamakatsu i SPRO firma oferuje jeszcze markę Cresta oraz markę karpiową Strategy wraz z przynętami Strategy Baits.

Dobrze, a teraz dlaczego o tym piszemy, bo pewnie dla wielu z was te fakty były oczywiste. A mianowicie firma SPRO szuka w Polsce przedstawiciela handlowego. Przeczytajcie poniższe ogłoszenie, może to będzie wymarzona praca akurat dla was?

Polecane aktualności